IX Jesienna Konferencja Logiki: Logika a filozofia, 21.11.2017, Lublin

Katedra Logiki KUL organizuje w dniu 21 listopada 2017 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie IX Jesienną Konferencję Logiki Logika a filozofia. Celem konferencji jest analiza problemów użyteczności logiki (systemów logiki, metod stosowanych w logice, rezultatów badawczych) dla analizy pojęć filozoficznych, funkcji jakie pełnią te pojęcia w filozofii, a także filozoficznych założeń logiki . Do udziału w Konferencji zapraszamy logików, filozofów i językoznawców.

Streszczenia referatów (czas referatu z dyskusją max. 30 min.) należy nadsyłać na adres Marek.Lechniak@kul.pl w terminie do dnia 5 listopada 2017 r. Termin ogłoszenia informacji o akceptacji referatu: 8 listopada 2017 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Referaty z konferencji mogą być opublikowane (po przejściu procedury recenzyjnej) w Rocznikach Filozoficznych. Wszelkie zapytania na temat konferencji można kierować na adres: Dr hab. Marek Lechniak, prof. KUL, Katedra Logiki KUL, Marek Lechniak@kul.pl


Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.